
- В наявності
- Код: 435718
Вентилятор AeroCool Duo 12 (ACF3-DU10217.11)
259 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 19.7 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 33.4 CFM |
| Тиск | 1.29 мм H2O |
| Кількість кулерів | 1 шт |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.15 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 259 ₴









