
- В наявності
- Код: 435719
Вентилятор AeroCool Saturn 12 FRGB (ACF3-ST10217.01)
219 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
12cм RGB ВЕНТИЛЯТОР
120-мм вентилятор з 3-контактним роз’ємом Molex + і стильним RGB-підсвічуванням з декількох світлодіодних кілець. Фіксоване світлодіодне підсвічування RGB додає особливу привабливість вашого пристрою. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження
Кілька RGB-кілець на корпусі - Світлодіодні кільця на передній і бічних панелях вентилятора створюють ефект "планетарних кілець", який надає підсвічуванні saturn унікальний і космічний вид.
Статичне RGB підсвічування - Попередньо FRGB-вентилятори забезпечують статичну RGB-підсвічування і надають стильний вигляд вашому ПК.
Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження
Антивібраційні прокладки поглинають і демпфують вібрації, викликані обертанням вентилятора.
120-мм вентилятор з 3-контактним роз’ємом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 19.6 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/ Molex |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 112 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 35.8 CFM |
| Тиск | 1.31 мм H2O |
| Кількість кулерів | 1 шт |
| Підсвічування | FRGB |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.3 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 219 ₴








