
- В наявності
- Код: 435721
Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB (ACF3-MR10217.11)
379 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 17.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 45.7 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
| Кількість кулерів | 1 шт |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.2 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.35 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 379 ₴










