
- Немає в наявності
- Код: 493749
Вентилятор PCCooler DN 120 BK 3in1
313 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 18 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Кількість кулерів | 3 шт |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 313 ₴






