
- Немає в наявності
- Код: 400123
Вентилятор DeepCool FC120 3 IN 1 White
1 575 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 452 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 61.91 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.13 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.83 мм H2O |
- Ціна: 1 575 ₴






