
- В наявності
- Код: 557412
Вентилятор Zalman AF120 ARGB Black (ZM-AF120RARGBBLACK)
379 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Zalman ZM-AF120 ARGB — кулер для корпусу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Виріб дуже тихий, оскільки оснащений прогумованими вставками, які не дають вентилятору вібрувати під час активної роботи, а це 2000 об/хв.
До материнської плати підключається за допомогою конектора 4pin. Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику.
Вентилятор оснащений яскравою та насиченою ARGB-підсвіткою. Вона не тільки підсилює дизайн пристрою, але і виконує освітлювальну функцію, коли користувач працюватиме чи гратиме у темний час доби. Zalman ZM-AF120 ARGB буде стильно виглядати у корпусі з прозорою стінкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29.7 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 3.36 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 26 мм |
| Сила струму | 0.28 А |
| Товщина | 26 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2 мм H2O |
- Ціна: 379 ₴






