
- Немає в наявності
- Код: 556689
Вентилятор Arctic P9 Max (ACFAN00300A)
370 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4300 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 92 х 92 х 25 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 6.17 мм H2O |
- Ціна: 370 ₴





