
- Немає в наявності
- Код: 519351
Ноутбук Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ325 (90NB0X21-M00EU0) Quiet Blue
26 756 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і функціональний ноутбук ASUS Vivobook 15 допоможе легко впоратися із завданнями де б ви не були. Нове покоління цього ноутбука отримало потужний процесор AMD Ryzen, відеокарту AMD Graphics, чіткий дисплей, що розкривається на 180°, та елегантний корпус із сучасними варіантами кольорів. Зробіть своє життя яскравішим вже сьогодні з Vivobook 15!
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 15 (M1502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.7х232.5х19.9 мм |
| Ідентифікація відбитка пальця | немає |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Vivobook |
| Частота процесору | 2,3 — 4,3 ГГц |
- Ціна: 26 756 ₴







