
- Немає в наявності
- Код: 519336
Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White
269 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно —2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 24.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Сила струму | 0.12 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
- Ціна: 269 ₴






