
- В наявності
- Код: 559531
Джерело безперебійного живлення для роутерів/комутаторів FrimeCom Ecoputer 18
1 036,62 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Міні-ДБЖ, потужність 18 Вт
Вбудована LiFePO4 батарея
Мікроконтролерне керування
Автостарт під час вмикання
Ручний вимикач живлення
Вихід постійного струму
Світлодіодний індикатор акумулятора
Захист від:
- перевантаження
- короткого замикання
- перезаряду
- глибокого розряду
Для живлення: роутерів, модемів, відеокамер, фотоапаратів, CCTV, телефонів, планшетів, POS-терміналів, моніторів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Вихідна напруга | 5/9/12/24 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 105х36.5х160 мм |
| Ємність акумулятора | 12 мА/год |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | 400 VA |
| Наявність USB-порту | Да |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 036,62 ₴


