
- В наявності
- Код: 553561
Вентилятор 1stPlayer FC7 White (FC7-WH-1IN1)
349 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 52.2 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Додаткові дані | дизайн нескінченного дзеркала |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.22 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Прозорий |
| Тиск | 1.33 мм H2O |
- Ціна: 349 ₴










