
- В наявності
- Код: 553562
Вентилятор 1stPlayer FS7 Black (FS7-BK-1IN1)
299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1stPlayer FS7 - 9-лопатевий вентилятор, який забезпечує тиху роботу. Конструктивно закладена антивібраційна система кріплення для зниження шуму.
Вентилятор підтримує синхронізацію ARGB для узгоджених світлових ефектів.
Особливістю 1stPlayer FS7 є унікальна спіральна текстурована рамка з підсвіткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 27.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 36.46 CFM |
| Додаткові дані | спіральна текстурована рамка з підсвіткою |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.56 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.13 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий |
- Ціна: 299 ₴










