
- Немає в наявності
- Код: 560620
Вентилятор Atcom ATcool 12025 6хLED (15279)
194 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Atcom ATcool 12025 — це вентилятор, призначений для поліпшення циркуляції повітря в корпусі комп'ютера.
Його основна функція — відведення гарячого повітря від компонентів (процесора, відеокарти) та подача холодного ззовні, що допомагає запобігти перегріву системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atcom |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Немає |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий |
- Ціна: 194 ₴

