
- Немає в наявності
- Код: 560600
Медіаплеєр iNeXT TV6 Ultra
2 299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iNeXT TV6 Ultra працює на операційній системі Android 12, має сучасний надшвидкий Wi-Fi модуль, оснащений потужною зовнішньою антеною, та вбудований Bluetooth.
Із Allwinner H618 Ви отримаєте більшу базову та максимальну частоту процесору (1.6 GHz), значно вищу стійкість до максимальних можливих навантажень (відповідно до тестів AnTuTu), збільшену продуктивність, а також співвідношення енергоефективності (на 20% вище ніж у попередника).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INeXT |
| Тип | Смарт приставка |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D | Да |
| Bluetooth | 5 |
| GPU | Mali-G31MP2 |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| LAN | Ethernet 10/100Mbps |
| USB | 2 x USB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Аудіоінтерфейси | S/PDIF |
| Відеоінтерфейси | HDMI |
| Декодери | H.265/H.264/VP9 |
| Дисплей | Немає |
| Жорсткий диск | 32 ГБ eMMC |
| Караоке | Немає |
| Кардридер | MicroSD, TF |
| Максимальна роздільна здатність | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Живлення | 5V/2A |
| Підтримувані формати | Відео: AVI, MKV, ISO, VOB, DAT, MPG/MPEG, MP4, MOV, TS, XVID, ASF, FLV, WMV / Аудіо: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, MIDI, FLAC, APE, ALAC, M4A |
| Порти розширення | слот для microSD, USB |
| Процесор | Allwinner H618 |
| Пульт ДК | Да |
| Розміри, мм | 100 х 100 х 22 мм |
| Роз'єми | 2 x USB 2.0, 1 x LAN (RJ-45), 1 x HDMI, 1 x S/PDIF, 1 х AV, microSD |
| Мережеві можливості | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| ТВ тюнер | Немає |
| Файлова система | exFAT/FAT32/NTFS/EXT/HFS+ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 299 ₴








