
- Немає в наявності
- Код: 787
Вентилятор Sleeve 50x50x10mm
57 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Діаметр вентилятора | 50 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 50 х 50 х 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 57 ₴


