
- В наявності
- Код: 209456
Вентилятор Xilence XPF120.R (XF039), 120х120х25мм, 3-pin+4-pin, Black/Red
188 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятори Xilence Performance З відомі своєю безшумними роботою і відмінним співвідношенням ціна/продуктивність. Вентилятори оснащені високоякісним гідродинамічним підшипником.
Особливості продукту
Оптимальна потужність в будь-якій ситуації
Гідродинамічний підшипник
Для створення повітряного потоку оптимізовані лопаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Червоний |
- Ціна: 188 ₴


