
- Немає в наявності
- Код: 545789
Джерело безперебійного живлення для роутера HiSmart POE-36E 36W
1 595 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літієві акумулятори високої ємності, які забезпечують тривале резервування живлення навантажень.
Високий рівень сумісності — пристрій придатний для експлуатації з більшістю цифрових виробів, присутніх на ринку.
Вихід USB (5 В) дозволяє заряджати цифрові пристрої, такі як мобільні телефони, КПК, ігрові пристрої, планшети, аудіоплеєри тощо.
Функція живлення через Ethernet (Power Over Ethernet, РОЕ) дозволяє одночасно передавати дані та потужність, що спрощує дротові підключення.
Інтелектуальна конструкція схеми забезпечує захист від надмірного заряджання, надмірного розрядження та короткого замикання.
Вбудований перетворювач дозволяє застосовувати широкий діапазон напруги змінного струму (100-240В змінного струму).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 5/9/12/24 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 210х130х40 мм |
| Ємність батарей | 8.8 |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | Немає |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | 43 VA |
| Призначення | Для роутера |
| Наявність USB-порту | Да |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 1 595 ₴







