
- В наявності
- Код: 562899
Вентилятор Asus Prime MR120 ARGB Reverse Black 3in1 (90DA00I0-B09020)
1 989 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 23 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 2.16 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.18 А |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.38 мм H2O |
- Ціна: 1 989 ₴










