
- Немає в наявності
- Код: 561805
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSL1W1B.00)
1 482 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 69.5 CFM |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Розміри | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 1 482 ₴






