
- Немає в наявності
- Код: 561796
Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00)
890 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2150 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 283 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 77.34 CFM |
| Тиск | 2.52 мм H2O |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 5.16 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 890 ₴







