
- Немає в наявності
- Код: 569903
Вентилятор Arctic S4028-6K Black (ACFAN00185A)
273 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кочення |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Вага | 40 г |
| Повітряний потік | 7.1 CFM |
| Тиск | 4.2 мм H2O |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Розміри | 40 х 40 х 28 мм |
| Сила струму | 0.1 А |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 273 ₴




