
- Немає в наявності
- Код: 572733
Жорсткий диск HDD SATA 24TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD240PURP)
45 453 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жорсткий диск для передових інтелектуальних систем відеоспостереження
Жорсткий диск WD Purple Pro створений для нових поколінь сучасних записуючих пристроїв з підтримкою штучного інтелекту, серверів з технологіями глибокого навчання, пристроїв відеоаналітики і хмарних рішень, для ефективної роботи яких потрібен високопродуктивний накопичувач великої ємності, що витримує значні навантаження. У диску WD Purple Pro використовується технологія штучного інтелекту AllFrame, яка дає можливість зменшити втрату кадрів і поліпшити відтворення відео, а також не тільки дозволяє записувати кілька потоків відео з однієї камери, але і підтримує 32 додаткових потоку для роботи аналітичної системи на основі глибокого навчання. Накопичувач WD Purple Pro також забезпечує швидкодію пристроїв для корпоративних систем, цілісність даних і надійність, що особливо важливо для великомасштабних систем і рішень, схильних до вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 24000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 690 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи на відмову | 2 500 000 год |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Ємність накопичувача | 24 ТВ |
| Об'єм буфера | 512 MB |
| Робоча температура | от 0°C до 60°C |
| Серія | Purple Pro |
| Швидкість передавання даних | 287 Мб/с |
- Ціна: 45 453 ₴


