
- В наявності
- Код: 427646
Вентилятор Arctic F12 PWM PST Black (ACFAN00200A)
319 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22.6 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.12 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1 мм H2O |
- Ціна: 319 ₴




