
- В наявності
- Код: 577650
Вентилятор Asus AR120 ARGB Black (90DA00E0-B09000)
535 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ASUS AR120 забезпечує ефективне охолодження та тиху роботу системи. Оснащений оптимізованими лопатями та підтримкою PWM-регулювання швидкості, він створює потужний потік повітря при мінімальному рівні шуму. Адресоване ARGB-підсвічування синхронізується через ASUS Aura Sync, додаючи стильний акцент у дизайн вашого ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 24.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 54.92 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.22 А |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 1.28 мм H2O |
- Ціна: 535 ₴







