
- В наявності
- Код: 571624
Вентилятор APNX FP1-120 ARGB White - 3 Pack (APF3-PF11257.21)
1 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APNX |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33.2 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 74.6 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 30 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.4 А |
| Товщина | 30 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.26 мм H2O |
- Ціна: 1 999 ₴










