
- Немає в наявності
- Код: 561809
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-3 Black (G99.12SLIN1W3B.00)
5 201 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29.2 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 67 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 5.16 Вт |
| Розміри | 120 х 122.1 х 28 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 3.4 мм H2O |
- Ціна: 5 201 ₴










