
- Немає в наявності
- Код: 561820
Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 White (G99.14RTL1W1W.00)
1 781 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 342 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 103.9 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 4.6 Вт |
| Розміри | 140 х 142 х 28 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.27 мм H2O |
- Ціна: 1 781 ₴





