
- В наявності
- Код: 439599
Вентилятор Arctic P14 Black - 5 Pack (ACFAN00136A)
1 209 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Кількість кулерів | 5 |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 27 мм |
| Сила струму | 0.15 А |
| Товщина | 27 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
- Ціна: 1 209 ₴







