
- В наявності
- Код: 461580
Вентилятор Arctic P8 Black (ACFAN00147A)
199 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 г |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Сила струму | 0.14 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.9 мм H2O |
- Ціна: 199 ₴





