
- Немає в наявності
- Код: 572279
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E510KA-BQ1188 (90NB0UJ5-M01SX0) Star Black
17 889 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Життя – це пошук гармонії, і Vivobook Go 15 є досить гармонійним рішенням зі збалансованою конфігурацією. Легкий, компактний і стильний, він відмінно впишеться у ваше динамічне життя. Його можливостей, серед яких виділяється інноваційний тачпад NumberPad, з лишком вистачить для повсякденних завдань та офісних програм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.2х236.4х18.1 мм |
| Ідентифікація відбитка пальця | немає |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Vivobook |
| Тип процесора | Intel Pentium |
| Частота процесору | 1,1 – 3,3 ГГц |
- Ціна: 17 889 ₴






