
- В наявності
- Код: 550266
Вентилятор Zalman AF120 Black (ZM-AF120BLACK)
329 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власні технології Zalman і конструкція вентилятора поєднують у собі підвищений повітряний потік і високий статичний тиск, що ідеально підходить як для охолодження системи ПК, так і для повітряно-рідинного охолодження процесора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29.7 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.36 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 26 мм |
| Сила струму | 0.28 А |
| Товщина | 26 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2 мм H2O |
- Ціна: 329 ₴





