
- В наявності
- Код: 557193
Вентилятор Gigabyte EZ Chain RVS Fan 120 Ice 3-Pack White (GP-GBT EZRVSFAN1203 ICE)
2 099 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fan EZ-Chain: конструкція вентилятора для самостійного збирання з механізмом блокування вставок та DAISY-CHAIN.
Конструкція із зворотними лопатями вентилятора ідеально підходить для поєднання корпусу з видом на море.
Підсвічування вентилятора ARGB може бути синхронізоване з іншими пристроями.
Універсальна конструкція для керування обертами вентилятора, сумісна з усіма марками материнських плат.
Для підключення кількох вентиляторів GAMING EZ-CHAIN ARGB потрібен лише один кабель
Великий повітряний потік знижує температуру системи за рахунок відведення відпрацьованого тепла Тихі, малошумні вентилятори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 38 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 780 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 63.1 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | немає даних |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.06 мм H2O |
- Ціна: 2 099 ₴





