
- В наявності
- Код: 576076
Вентилятор Asus Prime MR120 ARGB Black (90DA00I0-B09000)
689 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей корпусний вентилятор оснащений надтовстою рамкою діаметром 28 мм та забезпечує повітряний потік до 58 кубічних футів за хвилину, підтримуючи рівень шуму на рівні не вище 21 дБ(А), що забезпечує оптимальний баланс між ефективністю охолодження та акустичною ефективністю. Він оснащений 20 світлодіодами ARGB із двостороннім підсвічуванням на рамці, що надає вашій системі стильного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 2.16 Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.18 А |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1.7 мм H2O |
- Ціна: 689 ₴






