
- В наявності
- Код: 583615
Планшет Lenovo Tab K11 Plus TB352FU 8/256GB Luna Grey (ZADS0145UA)
13 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільність та зручність Lenovo Tab K11 Plus
Планшет Lenovo Tab K11 Plus є ідеальним супутником для людей в дорозі або вдома завдяки своїм компактним розмірам та легкій конструкції.
Достатньо пам’яті та сховища для зберігання мультимедіа
Об’єм оперативної пам’яті в 8 ГБ забезпечує плавний перехід між додатками, а місткий накопичувач об’ємом 256 ГБ легко вмістить вашу цифрову колекцію, що постійно зростає - музику, фільми, ігри та багато іншого.
Насолоджуйтесь чітким зображенням на 11,45-дюймовому TDDI-дисплеї та динаміками із підтримкою Dolby Atmos для захоплюючого звуку. Грайте в ігри, переглядайте фільми або потокове відео – насолоджуйтесь справді захоплюючими кінематографічними враженнями.
Надійні, довговічні та сучасні
Розроблений для витримання несподіваних життєвих поворотів планшет може похвалитися захистом від пилу та води за стандартом IP52, пропонуючи користувачеві досвід експлуатації без зайвих хвилювань.
Оснащений операційною системою Android 14, Tab K11 Plus відкриває безліч розширених функцій, забезпечуючи максимальну продуктивність, надійний захист і зручний інтерфейс користувача.
Витривала батарея та додаткові аксесуари
Завдяки потужному акумулятору ємністю 8600 мАг ви зможете насолоджуватися безперервною роботою та тривалою роботою екрана без постійного пошуку розетки.
Lenovo Tab K11 Plus пропонує низку інноваційних можливостей для збереження конфіденційності та безпеки даних. Інтегрований датчик розпізнавання обличчя дозволяє швидко та безпечно розблокувати пристрій, а також захистити доступ до особистої інформації та файлів. Змініть цифровий світ за допомогою Lenovo Tab K11 Plus. Це більше, ніж просто планшет, це ваше універсальне рішення для цифрових розваг, продуктивності та іншого. Чи готові оновити свій цифровий стиль життя? Відкрийте Tab K11 Plus одним натисканням кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 11.45 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8600 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Додаткові роз'єми | Немає |
| Захист від пилу та вологи | Немає |
| Кількість SIM-карток | без SIM-картки |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Навігаційна система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Немає |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність аудіороз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стилуса | без стилуса |
| Наявність чохла/захисного скла | без чохла/скла |
| Оперативна пам' ять | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТВ |
| Підтримка еSim | Немає |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Розблокування обличчям | Немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 268.7 x 168.96 x 7.15 мм |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Lenovo Tab K11 Plus |
| Сканер відбитків пальців | Немає |
| Стандарти зв'язку | Немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.8 ГГц + 1.9 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
- Ціна: 13 498 ₴










