
- Немає в наявності
- Код: 535788
Підставка для ноутбука OfficePro LS610
749 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зберігайте кращу поставу під час використання ноутбука з нашою ергономічною підставкою для ноутбука LS610 з регульованою висотою. LS610 регулюється по висоті та куту нахилу ноутбука, ви можете гнучко підняти висоту екрана ноутбука, щоб зменшити втому та попрощатися з болями в шиї. Алюмінієва конструкція забезпечує гладкий, елегантний вигляд. Дизайн пластини піднімає ваш ноутбук на рівень очей і забезпечує кращу циркуляцію повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 230x260х160 мм |
| Кількість виходів USB2.0 | Немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 15" |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | підставка для ноутбука |
| Тип охолодження | пасивне |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 749 ₴










