
- Немає в наявності
- Код: 589287
Ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA-AU476 (90NB10V2-M00W90) Quiet Blue
34 612 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 17, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 17 з процесором Intel Core і відеокартою Intel UHD!
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 17 (X1704) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 399.3х254.3х19.9 мм |
| Ідентифікація відбитка пальця | немає |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Vivobook |
| Частота процесору | 1,7 — 5,0 ГГц |
- Ціна: 34 612 ₴









