
- В наявності
- Код: 198276
Жорсткий диск HDD SATA 1TB Seagate Pipeline HD 5900rpm 64MB (ST1000VM002) Refurbished
3 104 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Refurbished – восстановленный товар. Часто товар возвращается изготовителю по разным причинам: возврат от покупателя, предпродажные повреждения товара или упаковки, списание залежавшихся остатков, повреждения при транспортировке. По возвращении такой товар тестируют, ремонтируют, обновляют до заводских настроек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Середній час пошуку | 8,75 мс |
- Ціна: 3 104 ₴

