
- В наявності
- Код: 579216
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2253 (90NB0ZR2-M03ZP0) Mixed Black
26 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Він легкий і компактний. Це ASUS Vivobook Go 15, створений, щоб дарувати вам продуктивність і розваги, куди б ви не прямували! Завдяки шарніру, що розкриває екран на 180°, механічній шторці вебкамери та іншим можливостям і конструктивним рішенням, включаючи чудовий дисплей, Vivobook Go 15 є ноутбуком, який зробить вас вільними!
Ноутбук Vivobook Go 15 (E1504F) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.3х232.5х17.9 мм |
| Ідентифікація відбитка пальця | немає |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Vivobook |
| Частота процесору | 2,4 – 4,1 ГГц |
- Ціна: 26 999 ₴








