
- Немає в наявності
- Код: 588777
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16ARP10 (83HU0032RA) Luna Grey
29 789 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Занурся у світ безмежних можливостей з ideapad Slim 5 16ARP10. Цей ноутбук – втілення елегантності, потужності та портативності. Його неперевершений дизайн з використанням якісних матеріалів створює справжню симфонію стилю і виражає твою унікальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7533HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11ru) |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х251х16.9 мм |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Частота процесору | 3,3 — 4,45 ГГц |
- Ціна: 29 789 ₴



