
- Немає в наявності
- Код: 580264
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8006KRA) Luna Grey
30 271 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чому ноутбук Slim 3 16ARP10 – це ваш ідеальний вибір
Ноутбук ideapad Slim 3 16ARP10 – це ноутбук, який пропонує неймовірні можливості для роботи та розваг. Сучасний дизайн доповнюється потужним залізом та прекрасним дисплеєм з антибліковим покриттям. Його 16-дюймовий WUXGA екран не тільки вражає деталізацією, але й забезпечує комфорт для очей навіть під час тривалого користування. Використання технологій Low Blue Light робить використання ноутбука ще безпечнішим для ваших очей. Цей ноутбук ідеально підходить як для професійної роботи, так і для відпочинку.
Процесор, який впорається з будь-якими завданнями
В основі Slim 3 16ARP10 – потужний процесор AMD Ryzen. Завдяки таким характеристикам, ноутбук легко справляється з багатозадачністю, редагуванням відео чи фото. Це надійний вибір для тих, хто цінує швидкість та ефективність. Кількість ядер та потоків дозволяє виконувати складні обчислення, не відстаючи ні на крихту, навіть якщо кілька важких програм відкриті одночасно.
Вражаючі технічні характеристики для безмежних можливостей
Технічні характеристики Slim 3 16ARP10 вражають своїм рівнем. Тут встановлена оперативна пам’ять DDR5 з частотою 4800 МГц, що означає блискавичну швидкість роботи додатків та ігор. Вам не потрібно хвилюватися про нестачу місця з 512 ГБ SSD, який забезпечує швидке завантаження системи та програм. Інтегрована графіка AMD Radeon підтримує гарну картинку у ваших улюблених іграх чи відео. Додайте сюди IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920x1200, і ви отримаєте бездоганний пристрій для будь-яких задач.
Надійна робота батареї і передові технології захисту
Завдяки потужному акумулятору, Slim 3 16ARP10 забезпечить тривалу роботу навіть на ходу. Ви зможете залишатися на зв’язку завдяки передовому Wi-Fi 6, який гарантує швидке та надійне підключення. Безпека також на висоті завдяки відповідності військовим стандартам MIL-STD-810H, тому ноутбук витримує навіть екстремальні умови. Ви можете бути впевнені в довговічності та надійності вашого пристрою, яким би активним не був ваш спосіб життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.73 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х251х18.9 мм |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Частота процесору | 3,2 – 4,75 ГГц |
- Ціна: 30 271 ₴






