
- Немає в наявності
- Код: 561806
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless Reverse 120-1 White (G99.12RSL1W1W.00)
1 499 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Uni Fan SL Wireless Reverse - вентилятор із зворотною конфігурацією лопатей
Серія UNI FAN SL Wireless здійснила черговий революційний прорив у спрощенні управління кабелями та об’єднанні контролерів для різних пристроїв. UNI FAN SL Wireless використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що ще більше покращує процес складання вашого ПК.
L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації.
Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо.
Серія UNI FAN SL Wireless не лише демонструє інновації у функціональності, але й покращує свою візуальну привабливість. Кожна сторона вентилятора тепер оснащена додатковою світловою стрічкою, що збільшує загальну кількість світлодіодів до 40. Це дозволяє регулювати освітлення в двох зонах, забезпечуючи більш динамічний та універсальний візуальний досвід, який справді виділяється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 69.5 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Розміри | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
- Ціна: 1 499 ₴






