
- В наявності
- Код: 542038
Кулер процесорний Arctic 4U-M Rev.2 (ACFRE00133B)
2 699 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arctic Freezer 4U-M Rev. 2 — компактний процесорний кулер з двома 120-мм вентиляторами. Призначений для процесорів AMD і Intel. Виготовлений з алюмінію та забезпечує стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
Має 8 мідних теплових трубок, які допомагають рівномірно розподіляти тепло по всій площі радіатора. Це дозволяє вентиляторам більш ефективно охолоджувати систему, оскільки відведення тепла охоплюватиме більшу площу. Також трубки сприятимуть зниженню загальної температури процесора та запобігатимуть перегріву, навіть за умов інтенсивного навантаження.
Вентилятори мають регулятор обертів та працюють зі швидкістю від 400 до 2300 обертів за хвилину. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 40 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4, TR4, TRX4 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1275 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота системи охолодження | 156 мм |
| Габарити (мм) | 156 х 145 х 124 |
| Максимальний TDP (для ЦБ і відеокарт) | 350 W |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри вентилятора, мм | 120 х 120 |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 2 699 ₴





