
- В наявності
- Код: 434010
Вентилятор Arctic P8 Silent Black (ACFAN00152A)
159 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під час розробки нового P8 Silent особливий акцент був зроблений на сфокусованому потоці повітря та високому статичному тиску. Таким чином, вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
На низьких швидкостях вентилятора шум двигуна є вирішальним. Двигун німецької розробки з покращеними підшипниками зменшує тертя та шум, забезпечуючи практично безшумну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Вага | 82 г |
| Повітряний потік | 15.6 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 0.72 Вт |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.06 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 0.62 мм H2O |
- Ціна: 159 ₴






