
- В наявності
- Код: 536201
Вентилятор Arctic P8 Slim PWM PST Black (ACFAN00295A)
299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arctic P8 Slim PWM PST Black - 80-мм низькопрофільний вентилятор із ШІМ-регулюванням та кабельним розгалужувачем
Вентилятор має монтажну глибину лише 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для збірок малого форм-фактора (SFF).
Під час розробки P8 Slim PWM PST особливий акцент був зроблений на сфокусованому повітряному потоці та на високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Вага | 45 г |
| Повітряний потік | 22.5 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.08 Вт |
| Розміри | 80 х 80 х 15 мм |
| Сила струму | 0.09 А |
| Товщина | 15 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 2.35 мм H2O |
- Ціна: 299 ₴







