
- В наявності
- Код: 546050
Вентилятор Arctic P8 PWM PST CO (ACFAN00151A)
319 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для корпусу Arctic P8 PWM PST CO (Black) (ACFAN00151A) Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - подвійний кульковий підшипник, 3000RPM, тип роз’єму підключення - 4-pin, Підсвічування - ні, рівень шуму - 2. дБ
Вентилятор з підтримкою технології PST від Arctic – можливість підключення ланцюжком до 5 вентиляторів від одного 4pin роз’єму. Процесорний вентилятор має бути останнім у ланцюжку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22.4 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кочення |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 785 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Сила струму | 0.09 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 1 мм H2O |
- Ціна: 319 ₴





