
- В наявності
- Код: 578668
Вентилятор Arctic P12 Pro PST CO Black (ACFAN00312A)
499 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-валу (DBB)
Подвійний шарикопідшипник з подовженим валом ротора забезпечує високу міцність і максимальний термін служби при високих швидкостях обертання.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при всього лише 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила струму | 0.33 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тиск | 6.9 мм H2O |
- Ціна: 499 ₴





