
- В наявності
- Код: 585130
Вентилятор Arctic P14 Pro Reverse A-RGB Black (ACFAN00323A)
659 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор корпусний 140 мм з ARGB-підсвічуванням — високопродуктивний та стильний компонент для ефективного охолодження комп’ютера. Оснащений гідродинамічним підшипником, вентилятор забезпечує тривалий термін служби, стабільну роботу та знижений рівень шуму.
Вентилятор підтримує PWM-керування (4 pin) із швидкістю обертання від 400 до 2650 об/хв, що дозволяє автоматично підлаштовувати оберти під навантаження та оптимально балансувати між продуктивністю і тишею. Регулятор обертів і технологія розподіленого ШІМ (PST) забезпечують зручне підключення та синхронізацію декількох вентиляторів.
Модель має реверсивний режим роботи, що дає можливість змінювати напрямок повітряного потоку. Високий статичний тиск 5.1 mmH2O і потужний повітряний потік до 98 CFM гарантують ефективне охолодження навіть щільно укомплектованих корпусів або радіаторів.
Для яскравого візуального ефекту використовується ARGB-підсвічування (12 світлодіодів Gen2) із окремим 3-pin підключенням, що підтримує стандартні контролери підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 253 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 98 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри | 140 х 140 х 30 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Сила струму | 0.4 А |
| Товщина | 30 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 5.1 мм H2O |
- Ціна: 659 ₴





