
- В наявності
- Код: 589700
Вентилятор Arctic P14 Pro A-RGB Black (ACFAN00315A)
659 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника та вала (FDB)
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує тихішу роботу завдяки кращому розподілу тиску та мінімізації вібрацій.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при всього лише 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування, Регулятор обертів |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 237 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Повітряний потік | 110 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри | 140 х 140 х 27 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 4-Pin |
| Сила струму | 0.35 А |
| Товщина | 27 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тиск | 5.2 мм H2O |
- Ціна: 659 ₴









