
- В наявності
- Код: 579856
Ноутбук HP 15-fd0190ru (CS8B5EA) Blue
31 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте комп’ютери, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Створено, щоб ви завжди були на зв’язку
Створено для співпраці завдяки камері з технологією HP True Vision зі шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення.
Зустрічайте кожен день у всеозброєнні
Надійний процесор Intel, велика місткість накопичувача, швидке з’єднання та великий обсяг пам’яті допоможуть вам зустріти будь-який день та бути готовим до всього.
Продуктивність зі швидкістю життя
Цей пристрій має сертифікацію EPEAT Gold та сертифікацію ENERGY STAR та гарантує чітку якість зображення на 15,6-дюймовому дисплеї.
Надійно зібраний ноутбук, щоб ви завжди були у власній зоні комфорту
Процесор Intel Core
Надійна продуктивність для повсякденних завдань
Intel Graphics
Насолоджуйтеся яскравими зображеннями з ефектом занурення в програмах для творчості та іграх.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2+1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Графічний чіпсет | Graphics |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | 15 |
| Частота процесору | 1,4-5,0 ГГц |
- Ціна: 31 999 ₴





