
- В наявності
- Код: 587858
Ноутбук HP 250R G9 (CT0Z9AT) Dark Ash Silver
25 999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та міцний ноутбук HP 250R G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Він працює на основі надійного процесора Intel та швидкої оперативної пам’яті, тому допоможе ефективно виконувати будь-які задачі.
Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP 250R G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі.
Порт HDMI, два порти USB-A та один USB Type-C забезпечують підключення необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проєкторів тощо.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6 та усі попередні версії. Встановлюйте з’єднання з сумісним обладнаням через Bluetooth 5.4.
Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 250R G9 зручним для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габарити (ШхГхВ) | 358х242х14.8 мм |
| Графічний чіпсет | Graphics |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвітки |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 |
| Оптичний привід | без дисководу |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | 250 |
| Частота процесору | 1,2 — 4,7 ГГц |
- Ціна: 25 999 ₴





